Зробити пожертву
Укр / Eng
17.01.18

Будинок Ігоря Ігоревича, одинокого 74-річного пенсіонера, що мешкає у м. Попасна, було збудовано у 1890 році. Маленький, але затишний, побудований ще його дідом, будинок простояв 124 роки. Тут Ігор Ігоревич провів все своє життя. Але у 2014 році чотири снаряди зруйнували оселю.

Весною 2017 року чоловікові допомогли відремонтувати дах, але втрачене майно відновити неможливо.

Маючи купу захворювань за віком, Ігор Ігоревич вимушений був спати на залишках залізного ліжка – скрученого дротами, погнутого вибуховою хвилею.

Тож коли у липні співробітники Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист»  привезли ліжко з матрацом, ковдру та постільну білизну, щастя чоловіка було безмежним.

Ліжко з матрацом та ковдру чоловік вже використовує. А постільна білизна ще ретельно складена і чекає, доки не буде наведений лад у будинку.

«Я все ж зроблю тут ремонт, тоді й застелю нову постільну білизну, що ви привезли. І спатиму, як король»,  – говорить Ігор Ігоревич співробітникам БФ «Право на захист» Нелі Заблоцькій-Сєнніковій та Дмитру Щербакову.

Зараз у будинку  опалюється одна кімната, двері завішені старим ганчір’ям, щоб не тягнуло холодом. Але Ігор Ігоревич сповнений надії, що вже влітку зможе пофарбувати свій старенький будинок, побілити, а то й наклеїти нові шпалери.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація, захист та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5846,5847″]