Зробити пожертву
Укр / Eng
21.07.22

Продуктивна робота триває! Надаємо гуманітарну допомогу від партнерів та одночасно консультуємо переселенців з юридичних питань!

Консультуємо та допомагаємо переселенцям Вінниччини!

Марія з родиною були змушені шукати прихистку в Вороновицькій громаді, що на Вінниччині. Сім’я приїхала з Запорізької області. Саме біля їхнього рідного села зараз точаться запеклі бої. Як розповіла нам жінка, із собою вони взяли лише найнеобхідніші речі, тому в них є потреба в усьому, що робить життя більш-менш комфортним. Для родини Марії в нагоді стали матраци та кухонний набір посуду.

Цю гуманітарну допомогу для жінки та сотен переселенців, що знайшли прихисток в громадах Вінниччини, надало UNHCR Ukraine – Aгентство ООН у справах біженців в Україні, у партнерстві з яким від самого початку війни плідно працює Благодійний фонд “Право на захист” у задоволенні потреб переселенців.

“Монітори та юристи нашого офісу при роботі в громадах не лише надавали консультації, але й Ми збирали від представників громади різні потреби для ВПО. Всі заявки передавали нашим міжнародним партнерам, зокрема, і до УВКБ ООН. Зараз триває роздача. Вже понад 1000 людей отримали кухонні набори, постільну білизну, ковдри, рушники, гігієнічні набори. Все це – товари першої необхідності для людей, що вимушено залишили рідні домівки”, – зазначила керівниця Вінницького офісу БФ “Право на захист” Наталія Шевченко (@Natalia Shevchenko).

Монітори БФ “Право на захист” на цьому та минулому тижні займалися роздачею гуманітарної допомоги в Вороновицях, Гнівані, Хмільнику, Якушенцях, Тивриві та інших містах та селах Вінничини.

Юристи фонду також виїжджали до громад, щоб консультувати переселенців з питань внутрішнього переміщення: поновлення документів, фіксування зруйнованого або пошкодженого житла, отримання довідки ВПО та соціальних виплат.