Зробити пожертву
Укр / Eng
26.03.19

Благодійний фонд «Право на захист» – українська неурядова організація, діяльність якої спрямована на забезпечення захисту і дотримання прав людини вразливих груп населення: біженців, шукачів захисту, осіб без громадянства та внутрішньо переміщених осіб.

Тренінг на тему «Правовий захист біженців: юридичні знання та дидактика» – освітній захід, який проводитиметься БФ «Право на захист» спільно із Агентством ООН у справах біженців в Україні (UNHCR) в межах Проекту, який фінансується UNHCR.

В межах Проекту оголошується відкритий конкурс на участь у першому дводенному тренінгу для тренерів (ТТ), для юристів та адвокатів центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД), які прагнуть отримати навички та підвищити кваліфікацію у правовому захисті біженців, шукачів захисту на національному та міжнародному рівнях, а також вміти застосовувати їх в якості тренера при навчанні своїх колег із системи БВПД по темі «Правовий захист біженців і шукачів захисту» (на підставі отриманих матеріалів).

Тренінг відбуватиметься 10-11 квітня 2019 року у м. Києві у приміщенні Kwins Hall за адресою вул. Антоновича, 40, 3-й поверх.

Під час навчання учасники будуть ознайомлені з актуальними проблемами захисту прав біженців і шукачів захисту, правозастосовною практикою, а також основними принципами та методами дидактики в контексті теми ТТ.

Критерії відбору учасників тренінгу:

  • робота в центрах з надання БВПД;
  • досвід надання правової (консультаційної) допомоги в сфері захисту прав людини;
  • розуміння засадничих стандартів в сфері захисту прав людини;
  • зацікавленість у тематиці та можливість здійснювати захист прав зазначених категорій осіб;
  • можливість взяти участь у навчанні протягом двох днів;
  • обов’язок проведення щонайменше одного тренінгу із зазначеної теми для своїх колег після навчання.

Для участі в конкурсі необхідно заповнити заявку для участі в тренінгу (заявку на навчання необхідно заповнити тут).

Останній термін подання заявок – 29 березня 2019 року, 00:00 (заявки, подані після зазначеного терміну, не розглядатимуться).

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 3 квітня 2019 року.

Програма тренінгу буде надіслана кандидатам, які пройшли конкурсний відбір.

Участь у тренінгу є безкоштовною. Учасники, які пройшли конкурсний відбір, беруть на себе зобов’язання щодо проходження всієї тренінгової програми. Організатори покриватимуть транспортні витрати та витрати пов’язані із проживанням та харчуванням на час проведення тренінгу. За результатами навчання учасники отримають сертифікат.

*Організатори заходу є податковими агентами учасників, що означає, що з сум оплати проживання, харчування та відшкодування проїзду будуть сплачені податки, а відповідні суми доходів в натуральній та грошовій формі будуть відображені у звітності фонду перед податковими органами. Зазначені суми доходів необхідно буде врахувати при заповненні річної декларації про отримані доходи.