Зробити пожертву
Укр / Eng
21.07.16

15-річний переселенець не піддався вербовці до лав незаконних збройних формувань, його катували, йому погрожували. Завдяки успішній операції українських спецслужб, хлопцю вдалося виїхати на підконтрольну Україні територію, де він не може отримати довідку ВПО. В УПСЗН м. Бахмут повідомили, що хлопець має прийти наприкінці серпня, щоб отримати талон на вересень, і тільки тоді він зможе отримати довідку.

Декілька місяців тому хлопець через порушення комендантського часу отримав три доби тортур у підвалах. З того часу він став «не виїзним»: його попередили, що при перетинанні блокпостів, його заарештують. Завдяки спланованої операції, він виїхав на підконтрольну територію та оселився у родичів. Батьки хлопця виїхати не можуть через хворобу матері.

Скоро хлопцю виповниться 16 і він має отримати паспорт, а зараз головна задача – отримати довідку ВПО, щоб пройти лікування, оформити виплати, подати документи на вступ до коледжу.

Щоб потрапити на прийом до спеціаліста в УПСЗН м. Бахмут, треба отримати талон, а їх видають тільки раз на місяць. День видачі талонів у липні хлопець вже пропустив, тепер потрібно чекати кінця серпня, щоб отримати талончик на вересень!

Дитина, яку вербували до лав збройних формувань, катували, дивом перевезли у безпечне місто – не може вільно отримати якусь довідку. А в цей час Уряд звітує про «спрощення ведення обліку ВПО».