Зробити пожертву
Укр / Eng
11.01.19

Продовжуємо кампанію #Історії_моніторів. Ельвіра Ставінова, монітор Слов’янского регіонального офісу БФ «Право на захист» ділиться:

“Як і більшість у моїй практиці, історія, яку я пригадую, про відновлення пенсії. Цей випадок викликав неабияке обурення.

У зв’язку з конфліктом жінка 80 років змушена була переїхати у Новолуганське до далеких родичів, які взялися її опікувати. Як і більшість людей її віку, вона мала проблеми зі здоров’ям, погано пересувалася.

Цієї причини було достатньо, аби місце свого проживання вона не покидала. Про подорожі навіть не йшлося.  Бабуся звернулася з проханням допомогти їй відновити нарахування пенсії. З невідомої причини і без будь-яких пояснень пенсію перестали виплачувати близько півроку тому.  Хоча останній раз вона перетинала лінію зіткнення в 2014 році. Було очевидно, що в системі сталася якась помилка, але скільки ж обурення вона викликала! Жінкою просто знехтували.

Після проведення консультацій з юристом БФ «Право на захист», ми разом з бабусею перебували в бойовому настрої.  Необхідно було скласти звернення, потім пройти процедуру Фізичної Ідентифікації а також дотримати деякі формальності. Ми склали план дій, озброїлися беззаперечними аргументами на користь бабусі та почали штурмувати Пенсійний Фонд. Звичайно ж, вирішення проблеми вимагало деякого очікування від докладених зусиль. Але нашого запалу вистачило, рішення про відновлення пенсії було прийнято. Очікується і виплата заборгованості в найближчому майбутньому.

А всім, хто втратив надію, раджу не впадати у відчай та звернутися до нашої організації. За допомогою  професіоналізму і людяності ми допомагаємо відновити справедливість, а відповідно і якість життя кожному, хто звернувся по допомогу”.[/vc_column_text]

[/vc_column_text]