Зробити пожертву
Укр / Eng
01.02.19

Олена Фарзулаєва – монітор Маріупольського регіонального офісу БФ «Право на захист». Олена додає свою історію до циклу #Історії_моніторів:

“Молода одинока мати 26 років проживає зі своїм трирічним сином у смт. Новотроїцьке. У будинку з пічним опаленням газу немає, а вода – на вулиці. Колодязь або колонка. На жаль, погані життєві умови – не рідкість.  Типовий старий будинок, в таких багато хто живе в нашому краю.

І якщо до фізичних незручностей звикаєш, то до неспокою серця звикнути не можна… Трирічний син цієї молодої жінки народився з пороком серця. Якось жінка з малим вже їздили до Києва, де у Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова дитині була проведена операція. Однак, після операції виникли  ускладнення. Через поганий стан малого йому потрібні постійні консультації і спостереження лікарів.

Але у родини немає коштів на поїздку та обстеження. Половина доходу сім`ї щомісячно витрачається на медикаменти та медичні маніпуляції. Коли я дізналася для чого саме молодій мамі необхідні гроші, і що від можливості отримати грошову допомогу залежить життя її дитини, у мене і самої защеміло серце.

Намагалася діяти чітко і оперативно. Скерувала дії без вагань, і ми одразу зібрали всі необхідні для отримання соціальної допомоги документи і довідки. Я була впевнена в позитивному результаті та, все одно, дуже раділа, коли отримання грошової допомоги була затверджено.

Найближчим часом жінка планує витратити гроші на поїздку до Києва, обстеження своєї дитини та подальше лікування. Рада бути корисною і побажаю родині наснаги та здоров’я”.[/vc_column_text]

[/vc_column_text]