Зробити пожертву
Укр / Eng
09.01.19

Сергій Чечель, монітор Запорізького офісу БФ «Право на захист» ділиться своєю історією в межах кампанії #Історії_моніторів:

“Серед моїх бенефіціарів була жінка, чия людська чарівність так впливала на оточуючих, що ті не могли залишитися байдужими і пройти повз, кожен був готовий надати їй допомогу. Жінці було вже за 60, коли вона змушена була переїхати з рідного Донецька в Дніпро. Пенсію вдалося зберегти, оскільки всі формальності з документами були дотримані. При цьому вона змушена була винаймати житло, –  грошей було в обріз, а то і зовсім не вистачало. Весь її бюджет був розрахований до останньої копійки, після оплати житла грошей на їжу майже не залишалося. Звичайно ж, їй була потрібна і фінансова допомога, і будь-яка посильна людська. Однак, те, як трималася ця жінка в її становищі було гідно поваги.

Наймане житло знаходилося на 4 поверсі 5-поверхівки. А двері її квартири завжди залишалися відкритими. Як і серце. Спілкуватися з нею було надзвичайно легко і приємно. У відповідь оточуючі платили їй турботою і добротою. Сусіди наглядали за нею і всіляко намагалися її опікувати. Їй було важко пересуватися, але гості постійно відвідували її самі. При всіх своїх негараздах: діабеті, проблемах з суглобами, вона зберігала бадьорий настрій і життєрадісність.

Звичайно, і я став її відвідувачем. В її випадку необхідно було оформити групу інвалідності, це дало б можливість отримувати додаткову фінансову допомогу. Саме так ми і вчинили. З великим задоволенням я опікувався нею. Результат наших старань був очікуваним: вдалося оформити інвалідність, а в подальшому – і адресну допомогу.

Люди, які обирають радіти життю в будь-яких обставинах, незмінно отримують добро у відповідь. Життя цієї жінки на новому місці і в новому оточенні склалося в цілому вдало, а мені вдалося цьому посприяти”.