Зробити пожертву
Укр / Eng
18.01.19

Часто наші потенційні бенефіціари висловлюють недовіру в тому, що реальна допомога може бути надана.

Гучне “Не вірю!” почув Антон Родін, монітор Харківського регіонального офісу БФ «Право на захист» у відповідь на пропозицію допомоги в свій перший робочий тиждень під час моніторингового візиту до Вовчанська. Він розповідає:

“Я тільки-но приступив до роботи, одним з перших об’єктів для відвідування був гуртожиток. Колоритна пані відкрила двері, і було з першого погляду зрозуміло, що саме вона могла б стати моєю першою підопічною. Здогадувався, що багато людей демотивовані, не звикли розраховувати на підмогу в боротьбі із своїми труднощами. Однак, було дивно зустріти таку  впевнену відсіч одразу. Попри те, що моя пропозиція допомоги була сприйнята з невірою в можливість реальних дій, я вирішив довести жінці зворотнє.

Її історія не була винятком: як і багато інших, вона була переселенкою, мала проблеми з виплатою пенсій. Мати її залишилася в Горлівці, інших членів сім’ї не було. Жінка страждала на діабет, для забезпечення життєдіяльності були потрібні дорогі ліки та спеціальне харчування. Вдалося надати допомогу в повному обсязі: відновити виплати пенсії і оформити матеріальну допомогу. Завдяки цьому жінка отримала можливість придбати мультиварку і дотримуватися рекомендованої лікарем дієти. Ось уже 2 роки ми підтримуємо добрі дружні стосунки, жартуючи над її пересторогою в перші хвилини нашого знайомства.

Хочу переконати всіх: допомога, котру ми надаємо, – реальна. Висловлюю окрему подяку тим, хто сприяє в її наданні. Це працівники “Ощадбанку”, Пенсійного фонду, інших держструктур. Їх втручання на перший погляд непомітне. Але, вплив кожного, хто по-людськи співчуває і допомагає вирішувати нагальні питання, неоціненний”.[/vc_column_text]

[/vc_column_text]