Зробити пожертву
Укр / Eng
25.01.19

Монітор Слов’янського регіонального офісу БФ «Право на захист» Олеся Данцева приєднується до кампанії #Історії_моніторів: 

“Минулого тижня в наметі МНС я зустріла молодого чоловіка. Він був сумний і, як і більшість тих, хто потрапили в складну ситуацію, розгублений. З його розповіді стало відомо, що родом він з Донецька, а зараз проживає в Костянтинівці. Довгий час він взагалі не перетинав КПВВ, тому не оновлював документи. Однак, нещастя спіткало несподівано. Того ж дня, як його повідомили про смерть в родині, він вирушив до Донецька на похорон. Та через проблеми з перепусткою він не зміг перетнути КПВВ. І наразі залишався в очікуванні, наодинці з проблемою, занурений в тяжкі думки. Втішати його було марно, але я могла надати йому реальну допомогу.

Запропонувала звернутися до Координаційного Центру, для того щоб фахівці посприяли екстреному перетину. Разом ми спланували наші дії. З непідконтрольної території був надісланий скан свідоцтва про смерть, і відразу ж працівники Координаційного Центру взялися вирішувати питання з паперами.

Вони зреагували дуже оперативно, і всього три години потому молодий чоловік отримав всі необхідні дозволи та  пройшов контроль. Сподіваюся, його мандрівка додому була вдалою, дуже співчуваю його втраті.

Велике людське спасибі тим, хто не залишається байдужим. Саме людський фактор є вирішальним в таких непередбачуваних обставинах. Найчастіше ми обмежені часом в рішенні проблем, але людяне ставлення і чіткі злагоджені дії обов’язково допомагають подолати складнощі”.[/vc_column_text]

[/vc_column_text]