Зробити пожертву
Укр / Eng
16.11.18

Артем – монітор Київського Офісу БФ «Право на захист», раніше працював у Сєвєродонецьку.  В  межах кампанії #Історії_Моніторів він розповідає одну з історій,  що найбільше вразила його підчас роботи.

“Подружжя 80-річних пенсіонерів мешкало в Луганську, та 2014-го року обставини змусили їх покинути домівку. Крім старого будиночку, віддаленого на 50 км від Станиці Луганської, їхати було нікуди.

Вони пережили обстріли… та власну доньку.  Вона не виїжджала з Луганську і померла через хворобу минулого року. Відтак, старенькі лишилися у покинутому садівничому товаристві вдвох. Інформація про них та орієнтири їх місцезнаходження надійшли від волонтерів. Знайти їх було складно, не було навіть мобільного зв’язку. А коли знайшов, також виявилося, що стан здоров’я не дозволяє обом проходити фізичну ідентифікацію «Ощадбанку»  у Станиці Луганській самостійно. Протягом вже двох років я опікуюсь старенькими, аби до них вчасно привезли співробітника «Ощадбанку» з мобільним терміналом та не заблокували пенсію, вирішую нагальні питання.

Часто спілкуємося: вони розповідають про своє життя, цікавляться моїми справами. За цей час я перевівся до Київського офісу, та навіть на відстані лишаюся близьким другом цієї сім’ї. ”