Зробити пожертву
Укр / Eng
01.11.16

Григорій Никифорович разом з дружиною змушений був залишити свій будинок у Горлівці через обстріли. Перемістившись у 2014 році до Харківської області, подружжя зустріло місцевого жителя, який пожалів переселенців і безкоштовно надав свій гараж для проживання.

– Ось на цій «буржуйці», – показує Григорій Никифорович, –   дружина готує їжу. І зігріваємося ми теж від неї. Дрова збираємо у лісі. Сільський голова домовився з лісником про дозвіл, тож не дадуть нам загинути від холоду. Світ не без добрих людей…

Чоловік тяжко хворий на ревматоїдний поліартрит. Він не може самостійно пересуватися, що ж вже казати про подорож до міста задля отримання інвалідності. На дорогу у родини немає ні физичних сил, ні матеріальних можливостей.

Співробітники Харківського офісу БФ «Право на захист» сподіваються, що переданий інвалідний візок не тільки полегшить Григорію Никифоровичу пересування, але й допоможе йому все ж таки дістатися лікарні та пройти обстеження для встановлення групи інвалідності.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПЛ», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”4213,4214″]