Зробити пожертву
Укр / Eng
25.12.15

В Одесі пройшла інтелектуальна вікторина для школярів. У заході, який проходив в Одеській академії зв’язку, взяли участь діти у віці від 9 до 15 років – корінні одесити і нові жителі Південної Пальміри.

Дітлахи швидко познайомилися і порозумілися. Коли ж почалася вікторина, учасники з азартом і захватом відповідали на питання з різних галузей знань : науки і техніки, математики, фізики, біології.

За підсумками вікторини переможці, а також усі учасники отримали цінні призи. Після інтелектуальних ігор хлопці пригощалися чаєм і солодощами.
“Стільки емоцій від сьогоднішньої вікторини – не передати словами! Які у нас ерудовані діти, гордимося ними! Після гри у наших дітей залишилися самі кращі емоційні переживання”, – поділилася враженнями мама одного з учасників вікторини.

Захід був ініційований активістами общини внутрішньо переміщених осіб, що мешкають в Одесі, і підтримано Академією зв’язку та проектом “Адвокация і правова допомога внутрішньо переміщеним особам в Україні”, який реалізується Данською радою у справах біженців у партнерстві зі ВБФ “Право на захист” і за підтримки Агенції ООН у справах біженців.

[boc_img_gallery columns=”4″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”1027,1028,1029,1030″]