Зробити пожертву
Укр / Eng
25.09.17

Наприкінці травня співробітники нашого Маріупольського офісу познайомилися з Ольгою Іванівною*, яка разом із сином живе у власному будиночку в одному із селищ Волноваського району. Через ревматичний артрит жінка майже не вставала з ліжка, бо пересуватися самостійно їй було дуже важко. Тоді співробітники БФ «Право на захист» передали жінці ходунки та ще декілька необхідних речей.

Навідавшись до Ольги Іванівни у липні, співробітники БФ «Право на захист» були приємно вражені тим, як змінилося життя жінки. Із ходунками жінка самостійно пересувається по будинку та щодня виходить на вулицю дихати свіжим повітрям. Ольга Іванівна, яка раніше майже не вставала з ліжка, змогла самостійно пройти фізичну ідентифікацію у відділенні Ощадбанку та тим самим зберегти пенсію.

Ми ще раз переконалися, що навіть невелика допомога може мати суттєвий вплив на життя людини. БФ «Право на захист» продовжує надавати індивідуальну матеріальну допомогу найбільш вразливим ВПО та постраждалим від конфлікту особам, з якими співробітники знайомляться під час щоденного моніторингу. Ця програма є унікальною, адже дозволяє зреагувати на конкретні випадки, коли особа опинилася у скрутній ситуації та потребує допомоги, а також згодом відслідкувати, наскільки ефективною була надана допомога.

*І’мя змінено.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).