Зробити пожертву
Укр / Eng
22.12.16

В Донецькій області є населені пункти, де лінія розмежування проходить прямо по вулиці. Тому ті, хто там мешкає, майже відрізані від світу: вони не мають можливості поїхати до міста, щоб довідатись про виплати чи з’ясувати графік прийому лікарів. Тим паче, якщо це – літні люди чи інваліди.

Селище Зайцеве було приєднано до Бахмутського району, але у багатьох мешканців лишилися проблеми із виплатами, призначенням статусу інваліда, працевлаштуванням. Майже 20 мешканців Бахмутки, Жованки та Майорська під час інформаційних сесій, що були проведені в цих населених пунктах, звернулися за допомогою до співробітників БФ «Право на захист».

Направивши необхідні запити або просто поспілкувавшись із працівниками Пенсійного фонду, Управління соціального захисту, Центру соціальних служб для молоді, Ощадбанку, співробітники фонду отримали відповіді на конкретні запити громадян, які не можуть доїхати до цих служб самостійно. А протягом тижня телефоном було передано необхідну інформацію: про документи, яких не вистачає для призначення пенсії; про термін призначення виплат; про алгоритм оформлення інвалідності для дітей та дорослих та іншу важливу інформацію, яка допоможе вирішити нагальні проблеми мешканців прифронтових населених пунктів. А для працездатних мешканців Бахмутки командою БФ «Право на захист» був організований виїзний прийом керівника Центру зайнятості, на якому люди отримали відповіді на питання щодо проблемних питань.

[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”4260,4261,4262″]