Зробити пожертву
Укр / Eng
23.04.18

Весна – чудова пора року, коли просинається природа, розпускаються дерева, розквітають квіти. Приємний весняний вітерець, тепле сонячне повітря та мальовнича природа манять поїхати на відпочинок.

Наша країна наповнена особливими куточками, які варто відвідати.  Серед них регіональний ландшафтний парк «Краматорський» — один із наймолодших парків у Донецькій області. Саме туди у ссуботу вирушили представники Слов’янського та Сєвєродонецького офісів БФ «Право на захист».

Особливістю парку є те, що його територія складається з 4-х відокремлених ділянок, розташованих на значній відстані одна від одної: «Біленьке», «Пчолкінські закам’янілі дерева», «Комишуваха» і «Білокузьминівська» – справжньою перлиною якої є величні крейдяні скелі. Саме тут і вирішили відпочити колеги.

І хоча ця ділянка розташована на значній відстані від населених пунктів, з’ясувалося, що далеко не всі відпочивальники приходять сюди лише для того, щоб помилуватися природою та сфотографувати геологічну пам’ятку природи «Скелеподібне оголення верхньої крейди».

«Ми не могли просто проігнорувати те, що серед такої неймовірної краси були розкидані скляні та пластикові пляшки, – розповідають наші колеги із Слов’янського та Сєвєродонецького офісів БФ «Право на захист». – Тож вирішили, що й толоку проведемо, й водночас на природі гарно відпочинимо.  На жаль, нам вдалося знайти лише п’ять великих мішків, які дуже швидко були вже переповнені сміттям».

Ось така імпровізована акація відбулася у парку. Звісно, можна надрукувати й роздати купу інформаційних листівок про те, що природу треба берегти, що не можна смітити, що за собою завжди потрібно прибирати. Але зовсім інша справа – показати на прикладі, що не потрібно цуратися роботи й  допомагати наводити чистоту й порядок!