Зробити пожертву
Укр / Eng
16.11.17

Вчора, 15 листопада, під час регулярного моніторингу КПВВ  співробітники Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист» зафіксували на КПВВ «Станиця Луганська» збільшення кількості громадян, які перетинають лінію розмежування.

У другій половині дня кількість людей збільшилася, тож на час закриття КПВВ на контрольованій Урядом України території залишилося понад 190 громадян.

На щастя, Станично-Луганська райдержадміністрація розмістила людей на ніч у залі Районного будинку культури, а працівники ДСНС оперативно організували безплатне харчування. Також було забезпечено чергування бригади швидкої медичної допомоги

БФ «Право на захист» неодноразово звертав увагу на те, що КПВВ «Станиця Луганська» не в змозі повною мірою задовольнити потреби місцевого населення щодо перетину лінії зіткнення. Ситуація, коли люди не встигають перетнути КПВВ – не поодинока.

Так, 12 жовтня після закриття КПВВ о 18:00, з боку КУУТ залишилося понад 200 осіб. Кількість людей, які мали намір перетнути лінію зіткнення, значно зросла через збільшення звернень до УПФУ з питань перерахунку пенсій. Тоді так само для запобігання надзвичайній ситуації РДА розмістила людей на ніч у Районному будинку культури на сидячих місцях. Було надано безплатне харчування та забезпечено чергування швидкої допомоги. Наступного дня всі люди перетнули КПВВ без перешкод.

БФ «Право на захист» вітає зусилля Станично Луганської РДА щодо піклування за особами, які потрапили у пастку на КПВВ, та закликає усі установи та органи проаналізувати причини виникнення таких ситуацій та вжити заходів задля недопущення їх у майбутньому.

 

Джерело фото: Станично-Луганська районна державна адміністрація