Зробити пожертву
Укр / Eng
15.08.16

Хлопець-інвалід 2-ї групи та його мати у 2014 року змушені були залишити свою домівку та виїхати із Донецької області. Родина оселилася в Бердянську, де стала на облік як ВПО та оформила виплати адресної допомоги та пенсії по інвалідності.

Згодом, через особисті обставини вони переїхали до м. Запоріжжя, де їм були припиненні виплати у зв’язку із відсутністю на зворотному боці нових довідок про взяття на облік відомостей про реєстрацію місця проживання. Сім’я залишилася без засобів для існування: не могли придбати ані ліки, ані продукти харчування. Мати вимушена була помістити сина-інваліда на стаціонар у лікарняному закладі для його фізичного виживання, а сама намагалася добитися відновлення виплат. До органів соціального захисту та управління Пенсійного фонду жінка ходила пішки, тому що не було грошей на проїзд у громадському транспорті. Проте, все було даремно – соціальна допомога та пенсія по інвалідності не виплачувалися.

Жінка звернулась за допомогою до Запорізького офісу проекту БФ «Право на захист». Адвокатом Вадимом Стремоуховим були складені заяви від імені переселенців з посиланням на нормативні акти, які регулюють правовідносини у цій сфері. Документи були направлені замовним листом з описом вкладення до управління соцзахисту та управління Пенсійного Фонду.

Наразі виплати адресної допомоги та пенсії поновлені, а також погашена заборгованість, яка виникла з моменту призупинення виплат. переселенка підшукує придатне житло для того, щоб забрати сина з лікарні.[/vc_column_text]

[/vc_column_text]