Зробити пожертву
Укр / Eng
05.08.16

Співробітниці Слов’янської команди БФ «Право на захист» – керівник регіонального офісу Ірина Степанова, юрист Ганна Букрєєва та монітор Наталія Шевченко – провели виїзну групову правову сесію та надали індивідуальні консультації переселенцям та мирному постраждалому населенню “сірої зони”.

У Торецьку консультація проходила на базі гуманітарного штабу “Проліска”. Пенсіонери-переселенці звертались з питаннями щодо порядку отримання нового електронного посвідчення, поновлення пенсій та адресної грошової допомоги, погашення заборгованості по кредитах тощо.

Були й такі, котрим були необхідні контакти гуманітарних організацій, які реалізують медичні програми та програми відновлення житла. Юридична обізнаність людей прифронтової зони вкрай низька, тому монітор та юрист команди планують на базі штабу проводити регулярні виїзні консультації для підвищення обізнаності людей про свої права та надання їм безкоштовної юридичної допомоги.

Під час групової правової сесії в смт. Новгородське, що біля Торецька, ВПО ставили питання щодо оформлення субсидій переселенцям, встановлення опіки над дитиною-ВПО та отримання нею довідки ВПО та грошової адресної допомоги; як студентам-переселенцям з Новгородського отримати довідку в Києві та які є пільги для проживання у гуртожитку для ВПО тощо.

Мешканці “сірої зони” також вирішили для себе важливі питання – отримання паспорта та відновлення пошкоджених документів. Окрім переселенців та мешканців селища, представниці фонду проконсультували щодо змін законодавства і співробітників селищної ради.

Представники Слов’янського офісу БФ «Право на захист» будуть і надалі допомагати переселенцям вирішувати накопичені проблеми та надавати кваліфіковану безкоштовну правову допомогу людям, які внаслідок конфлікту опинились у скрутному становищі.

[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”3752,3753″]