Зробити пожертву
Укр / Eng
23.06.16

У місті Апостолово Дніпропетровської області була проведена групова юридична консультація для ВПО, представників органів місцевого самоврядування, “Ощадбанку” та Управління Пенсійного фонду.

Захід був організований співробітниками Дніпропетровського офісу проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), юрисконсультом Олексієм Капінус та моніторами Наталею Сільтєєвою та Оленою Пазенко.

Олена Пазенко розповіла присутнім про позитивній досвід отримання субсидій на житло ВПО у Кривому Розі. Також вона розказала про процедуру подання документів на отримання субсидії. Декілька переселенців з міста Зеленодольськ дуже зацікавилися інформацією та розказали, що давно хотіли оформити субсидію, але місцевий УПСЗН впевняв їх у неможливості такої допомоги для ВПО.

Про внесення змін у постанови № 509 та №637 розповів Олексій Капінус. Він детально зупинився на вжливих моментах, пояснивши ВПО, як саме зміни вплинуть на їхнє життя. Олексій навів яскраві приклади  наслідків порушення зазначених постанов, та надав професійні поради, як краще вести себе у тому чи іншому випадку.

«Переселенці, які були присутні на зустрічі, відзначали, що з моменту їх переїзду до Апостолово вони вперше отримали професійні та повні відповіді на питання як юридичного, так і побутового характеру, – відзначив Олексій Капінус. – Крім того, така зустріч дала можливість ВПО поспілкуватися з представниками державних органів без очикування у нескінчених чергах».

За словами представників органів місцевого самоврядування, “Ощадбанку” та Управління Пенсійного фонду, групова юридична консультація  була для них цікавою та корисною, адже багато законодавчих нововедень на містах їм просто не роз’яснюють.[boc_img_gallery columns=”4″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”3580,3579,3578,3577″]