Зробити пожертву
Укр / Eng
15.03.18

Майже 7,5 тисяч переселенців переїхало у прифронтове місто Торецьк Донецької області. Наразі, за інформацією місцевої влади, в місті разом з прилеглими селищами проживає майже 70 тисяч мешканців.

Але як ВПО, так і місцеві мешканці потребують актуальної інформації, зокрема, щодо способів захисту своїх прав, шляхів звернення до держорганів, можливостей отримання допомоги від гуманітарних організацій тощо.

Цього тижня співробітники Слов’янського офісу БФ «Право на захист» – юристи Володимир Орєхов, Дмитро Ганич та монітор Наталія Шевченко – провели групову юридичну консультацію для переселенців, які знаходяться на обліку у торецькому міському центрі зайнятості.

Під час консультації був роз’яснений алгоритм дій щодо оформлення дублікату трудової книжки. Також присутні цікавилися питанням відмови у прийнятті на роботу у зв’язку із відсутністю трудової книжки.

Співробітники Слов’янського офісу БФ «Право на захист» надали вичерпні відповіді на поставлені запитання, залишили контакти та забезпечили учасників групової юридичної консультації друкованими матеріалами.