Зробити пожертву
Укр / Eng
20.10.22

Прийом заявок на програму завершено

Шановні отримувачі грошової допомоги! У разі додаткових питань вам можуть зателефонувати представники Фонду з телефону 0443371765

Постраждалі від воєнних дій у Броварах, Бучі, Ірпені та інших населених пунктах Київської області, а також у Харківській області, зможуть отримати додаткову грошову допомогу від HIAS!

Благодійний фонд “Право на захист” розпочинає новий проєкт за підтримки HIAS у цих регіонах! Виплата становитиме 6660 гривень на кожного члена родини.

Для вашої зручності працює гаряча лінія з питань надання грошової допомоги від ХАЯС та “Право на захист”: 0 800 750 104 (у будні, з 09:00 до 18:00).
Дзвінки по Україні безплатні.

Хто може отримати допомогу?

Звернутися по грошову допомогу зможуть не тільки люди, що втратили житло, бізнес, засоби до існування внаслідок воєнних дій на цій території, але й вразливі родини ВПО у цих областях (з двома і більше дітьми, з людьми 55+, з вагітними жінками або молодими матусями з малятами до 2 років, а також особи з інвалідністю, неповні родини тощо). Перевага надається родинам ВПО, які стали на облік протягом останнього місяця, навіть якщо вони не мають перелічених вище вразливостей!

Отже, отримати грошову допомогу можуть такі категорії:

  • Родини (ВПО), які були переміщені протягом останніх 30 днів
  • Постраждалі домогосподарства від раптових обстрілів, родини, які втратили засоби до існування (пошкоджений/втрачений магазин, ферма, худоба тощо) внаслідок проведення військових дій
  • ВПО або люди, що перемістились більше ніж 30 днів тому, мають дохід менший ніж 5400 грн на особу (за останні 3 місяці) та відповідають хоча б одному з критеріїв вразливості:

  1. мають двох або більше дітей,
  2. є особи з інвалідністю,
  3. домогосподарство ведеться однією особою (чоловіком або жінкою),
  4. є вагітні жінки та жінки з грудними дітьми до 2 років,
  5. мають людей похилого віку (55+ років) в родині.

Не зможуть звернутися із заявкою ті родини, хто вже отримував виплати від інших міжнародних організацій!

Де подати заявку?

Постійний центр реєстрації:

КИЇВСЬКА ОБЛАСТЬ

АДРЕСА: м. Бровари, вул. Незалежності 5 (вхід з двору)

Графік роботи: будні, з 9:00 до 18:00.

Також у Київській області працюють виїзні мобільні бригади. Розклад роботи постійно оновлюється в телеграм-каналі: https://t.me/hias_help

ХАРКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Адреси та розклад роботи мобільних груп по Харківській області можна відстежувати в телеграм-каналі https://t.me/hias_help_kh

Які потрібні документи для реєстрації?

Для реєстрації мають бути присутні всі члени родини, включаючи дітей, та мати при собі оригінали наступних документів: паспорт; податковий номер, який буде використовуватися для обробки платежів (у тому числі і на кожну дитину!); номер IBAN банківського рахунка кожного повнолітнього, дієздатного члена домогосподарства; довідка ВПО (за наявності). Також документи, що підтверджують належність до категорії вразливості (медичні довідки, свідоцтва народження та ІПН на кожну дитину в родині, документи про опікунство, інвалідність, втрату житла, загибель рідного, тощо). 

Зверніть увагу, що при реєстрації мають бути присутні всі члени родини з оригіналами документів, зазначених вище!

Наші реєстратори проведуть невелике опитування, внесуть дані на кожного члена родини в програму та допоможуть сформувати заявку на допомогу.

Уся інформація, яку ви надасте під час реєстрації, є конфіденційною і буде занесена в базу даних Благодійного фонду “Право на Захист”.

Увага! Остерігайтеся шахраїв! Благодійний фонд “Право на захист”  — єдиний офіційний представник HIAS в Україні! Реєстрація тільки особиста в офісі! Ніякого збору особистих даних онлайн!