Зробити пожертву
Укр / Eng
04.07.16

Третій рік поспіль на Донеччині проходить фестиваль «З країни в Україну». Проект започатковано для того, щоб об’єднати та пробудити діяльність локальних міських громад, максимально допомогти їм наповнити свої міста атмосферою єдності, підтримки та відчуттям українського духу.

Цього року він розпочався у п’ятницю, 1 липня, у Покровську. Зараз основні фестивальні майданчики – ремесла, лекторій, проект “Відкрита бібліотека”, науковий, громадський і літературний – розташовані в одному з парків міста Бахмут.

Ганна Букрєєва та Сергій Шкрамада, співробітники Слов’янського офісу проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR), приєдналися до свята у Бахмуті.

У «Містечку громадських ініціатив» вони мали можливість презентувати роботу юридичної служби та послуги, які надаються юристами Проекту, а також надати  юридичні консультації.

Сергій Шкрамада зауважив, що фестиваль став територією спілкування з представниками громадських організацій, які завжди готові до діалогу, знають як просувати реформи та змінювати на краще життя в містах.

«Участь у такому масштабному фестивалі – це привід зібратися разом, а для нас – ще й презентувати свою роботу ВПО, яким потрібна юридична допомога, – відзначила Ганна Букрєєва. – Ми плідно попрацювали, адже не тільки надали юридичні консультацій, але й домовилися про співпрацю з громадськими та волонтерськими організаціями Бахмута».