Зробити пожертву
Укр / Eng
21.11.16

Цими вихідними жителі та гості Мариуполя завітали у спортивний комплекс “Іллічівець”, щоб сказати в один голос: “Маріуполь – тут безпечно”.

Фестиваль з однойменною назвою проходив за підтримки Маріупольської міської ради. За словами ограніазторів, основною метою заходу було  зруйнувати стереотип про Маріуполь, як фронтове місто, а також показати, що, місто відкрите і до нього можна приїжджати.

Перш ніж насолодитися концертом, гості фестивалю відвідали ярмарок, де могли придбати сувеніри, більше дізнатися про мінну безпеку, взяти участь у квесті, флешмобі, конкурсах, а також ознайомитися з інформацію про те, де і як отримати безоплатну юридичну допомогу.

Так, у рамках заходу співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на захист» розповідали про свою роботу та консультували переселенців і місцевих жителів.

Фестиваль “Маріуполь – тут безпечно” продовжився концертом рок-групи “The Illusion” і позитивним виступом “ТІК”. Підтримати фестиваль прийшли тисячі людей, які наповнили свої серця музикою і драйвовим настроєм.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”4044,4043,4042,4041,4040″]