Зробити пожертву
Укр / Eng
17.12.15

13 грудня в Старобільському районному Будинку культури ім. Т. Г. Шевченка для жителів громади і тимчасових переселенців відбулось сімейне свято “Естафета щастя”.

Ініціаторами та організаторами цього заходу є ініціативна група, яка в своїй більшості складається з переселенців, які за підтримки Всеукраїнської благодійної фундації “Право на захист”, змогли отримати міні-грант і реалізувати перший творчий проект, спрямований на об’єднання громади і ВПО міста Старобільська.

Протягом заходу учасники зустрічі ділилися своїми щасливими історіями, заповнювали сторінки “Позитивного альбому”, виводили формулу справжнього щастя, взяли участь у конкурсах, насолоджувалися прекрасними концертними номерами, підготовленими солістами районного Будинку культури. А для діток був проведений майстер-клас з ліплення з полімерної глини, кожна дитина отримала в подарунок солодощі, набір для ліплення й свою роботу створену своїми руками.

Тридцять сімей, запрошених на зустріч, мали можливість не тільки відпочити і поспілкуватися один з одним, вони винесли головне: розуміння того, що щастя не десь там далеко, за чужим кордоном, в минулому або майбутньому, воно тут і зараз. І потрібно дорожити кожним щасливо прожитим моментом!!!

Серед учасників заходу, на радість організаторів, не виявилося байдужих, скептично налаштованих глядачів. Кожен залишив масу відгуків про своєчасність і необхідності даного проекту.

Є. Черевата, мешканка м. Старобільська: – «Спасибі величезне за свято! Діти отримали масу емоцій, дуже хочеться, щоб дана ініціатива виявилася життєвим і важливим проектом для нашого міста».

О. Чернова, переселенка з Луганська: – «Наша квартира в Луганську повністю зруйнована, снаряд потрапив в письмовий стіл внучки, останнім часом поводів для щастя, здавалося, немає зовсім. Але ми дуже вдячні ініціаторам цього свята, за можливість зібратися разом, відчути підтримку один одного і відшукати в повсякденності миті щастя!»

О. Іващенко, переселенка з Лутугине: – «Спасибі організаторам за свято, спасибі районному Будинку культури за привітний прийом і чудовий концерт! Так тримати! І я, у свою чергу, від імені нашої ініціативної групи, хочу від душі подякувати нашим донорам, керівнику польового офісу в Луганській області ВБФ «Право на захист» Олені Черних, Старобільській райдержадміністраціії, колективу РБК ім. Т. Г. Шевченка, а так само всьому нашому маленькому колективу! Усі ми разом намагалися подарувати своє душевне тепло і оптимізм нашій спільній громаді!

Ми дуже сподіваємося, що наша ініціатива матиме продовження і естафета щастя знайде нових учасників.

“Старобільська районна державна адміністрація”
[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”2357,2356,2355,2354,2358,2359″]