Зробити пожертву
Укр / Eng
19.09.18

18 вересня Анастасія Шляхтіна, адвокат, і Ярослав Авраменко, юрист Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист», провели експертне обговорення з представниками центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (Центр БВПД) щодо юридичного захисту внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

У зустрічі взяли участь Володимир Богуш, директор Сєвєродонецького Центру БВПД, представники районних бюро правової допомоги, Іван Салєєв, голова польового офісу Агентства ООН у справах біженців у м.Сєверодонецьку.

Під час обговорення неабияку увагу приділили судовій практиці щодо відновлення пенсійного забезпечення для пенсіонерів з числа ВПО, а також практичним аспектами виконання судових рішень у відповідних справах. Крім того, відбулося жваве обговорення змін у практичній реалізації пенсіонерами-ВПО права на отримання пенсії з зв’язку з прийняттям рішення у зразковій справі №805/402/18.

До обговорення також були запропоновані спадкові питання у разі, якщо рухоме чи нерухоме майно перебуває на неконтрольованій Урядом України території (НКУУТ), а також відновлення всіх видів документів, що були втрачені на НКУУТ, через встановлення фактів, що мають юридичне значення.

За результатами зустрічі учасники досягли домовленостей щодо співпраці та взаємного перенаправлення клієнтів, які потребують юридичної допомоги.