Зробити пожертву
Укр / Eng
22.11.17

Христина* – одинока багатодітна мати. Разом з чотирма неповнолітніми дітьми вона перемістилася з м. Алчевськ до с. Новобогданівка Мелітопольського району, а нещодавно у сім’ї народилася ще одна дитина.

Велика родина орендує старенький будинок, який потребує ремонту та має погане пічне опалення. До того ж у приміщенні майже відсутні меблі та є лише три одномісних ліжка.

Жінці не вистачає коштів на придбання навіть найнеобхідніших речей, але вона робить усе можливе, щоб її діти ходили до школи та навчалися.

Співробітники Запорізького офісу БФ «Право на захист» передали родині двоярусне ліжко з матрацами, тож дві доньки Христини отримали окремі спальні місця. Наразі кожна дитина, окрім новонародженого, який спить разом з матір’ю, має своє окреме спальне місце.

Коли нещодавно ми знову відвідали цю велику родину, жінка розповіла, що змогла заощадити гроші та придбати шкільний одяг. Тепер діти мають можливість гарно висипатися та відвідувати школу.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінено