Зробити пожертву
Укр / Eng
28.03.19

27 березня в приміщенні БФ “Право на захист” пройшла  зустріч-презентація для бажаючих освоїти професію барбера.  На скорення нових вершин присутніх надихали представники мережі  чоловічих перукарень «Chop-Chop Україна». Наразі мережа налічує 9 салонів, в яких працює понад 100 осіб – кваліфікованих спеціалістів та майстрів своєї справи. Вони підтримують трьохсотлітні традиції класичної стрижки і догляду за бородою, королівського гоління.

Сем, в минулому біженець з Афганістану, був змушений шукати притулок в Україні. Довгий час перебуваючи у скруті, хлопець  брався за будь-яку роботу. Він завжди мріяв про власну мережу перукарень. А чотири року тому його мрія здійснилася, – він відкрив «Borodach Barbershop». Сьогодні Сем – соціально відповідальний роботодавець і меценат, власник мережі барбершопів преміум-класу «Chop-Chop Україна», яку він придбав рік тому.

Виступ Барекзая  торкався класифікації людських потреб, мотивації та самовираження. Він не просто поділився історією власного успіху, як саме розробив і впровадив в компанії унікальну систему мотивації і розвитку персоналу, а й запропонував охочим приєднатися до його команди в майбутньому. Особливу увагу він приділив особливостям роботи, очікуванням та реаліям.

Валерія Міхалко, спецiалiст з розвитку бiзнесу БФ “Право на захист” коментує: ” 70% з присутніх кандидатів одразу записалися на співбесіду та найближчим часом скористаються наданою можливістю безкоштовного навчання та отримання нової перспективної професії барбера. Мотиваційна система та можливості  кар’єрного росту в мережі перукарень ”Chop-Chop” є унікальними та демонструють високий рівень лояльності, соціальної відповідальності, професійності та відкритості до порядних старанних працівників. «Легко не буде», – як відзначив спеціаліст мережі, але це цілком реальна можливість завдяки цікавій професії забезпечити себе та своїх близьких гідним рівнем життя.”

Світлана Бутенко, юрист БФ “Право на зазист” також висловилася:”Представники мережі говорили не тільки про специфіку професії, але й про самореалізіцію і самовдосконалення в стінах компанії. Вже за рік можна сподіватися на пристойну зарплату, а за 3 роки плідної роботи – на партнерство і відкриття власної перукарні в рамках мережі, Найголовніше: навчання професії для вразливих категорій населення компанія надає безкоштовно”.

БФ “Право на захист” робить усе можливе, аби наші бенефіціари отримували шанс змінити життя на краще.