Зробити пожертву
Укр / Eng
28.09.17

Допомоги ніколи не буває занадто. Особливо тим, хто її потребує. Сьогодні ми розповімо про трьох людей, до яких завітали співробітники Сєвєродонецького офісу БФ «Право на захист», щоб підтримати та передати необхідні речі.

Мати з дочкою перемістилися з міста Попасна Луганської області. Ольга* має І групу інвалідності та цілу низку хронічних захворювань. До того ж, у січні 2015 року жінка потрапила під мінометний обстріл під час якого отримала травму руки. Через невдалу операцію з рукою почалися проблеми. Згодом було  проведено дві додаткових операції, однак відновити діяльність руки не вдалося.

Ользі важко пересуватися, вона не виходить з будинку і більшість часу проводить у ліжку, тому їй у нагоді стане переданий прикроватний туалет, а  ортопедичний матрац дозволить  запобігти подальшої деформації хребта  та виникнення пролежнів.

Сестра перевезла Тетяну Володимирівну* з м. Селидове Донецької області до Павлограду. Жінка має внутрішньомозкову пухлину, яка призвела її до повної паралізації.

Переданий протипролежневий матрац попереджує появу пролежневих ран та синців та сприяє швидшому загоєнню, що так само позбавляє Тетяну Володимирівну постійного болю та сприяє стабілізації її морального стану. Ортопедична подушка забезпечує жінці здоровий сон, якого вона була позбавлена через дискомфортні відчуття та головні болі, спричинені шийним остеохондрозом, а тонометр дозволяє контролювати кров’яний тиск та своєчасно приймати необхідні ліки, аби запобігти гіпертонічному кризу, що призводить до смерті.

Дмитро Ігорович* – самотній пенсіонер, мешканець міста Попасна. У 2014 році на його подвір’я потрапило 4 снаряди, які пошкодили дах та стіни будинку, а також майже все майно та меблі. Чоловік був вимушений спати на ліжку, потрощеному вибуховою хвилею.

Отримані Дмитром Ігоровичем ліжко, ковдра та постільна білизна допоможуть  покращити необхідні умови відпочинку, що дуже важливо для особи похилого віку.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінене

[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5175,5176,5177″]