Зробити пожертву
Укр / Eng
05.04.23

Катерина та дві її доньки – Софія й Ангеліна, з Костянтинівки, що на Донеччині. Колись маленьке та затишне місто, через постійні обстріли зараз зруйноване. На серці в Катерини весь час було не спокійно – важко полишити рідний край та поїхати “в нікуди” з двома дітьми. Можливо, через це жінці не просто було знайти прихисток – хотілося додому. А ще й у молодшої доньки Ангеліни постійно була алергія. 

Після багаторазового переміщення Катерина з доньками та котом Персиком опинились у Львові. Зупинилися в транзитному центрі. Там познайомилися з монітором Львівського офісу “Право на захист” Ігорем Слотюком та попросили допомогти з пошуком відносно постійного житла. 

Разом з соціальною працівницею фонду Ларисою Ковалик та моніторкою Мартою Москвяк, родину вдалося поселити у місце компактного поселення (МКП) у Львові. Наші колеги не забарилися й з корисними відвідинами – надали консультації про медичні сервіси у Львові, а саме про те, де можна заключити декларацію з сімейним лікарем, і куди звертатися з приводу лікування алергії в дитини.

“Старша донька Софія зізналася нам, що планує вступати на навчання у Львівську національну академію мистецтв. Катерина тим часом зазначила, що за фахом є медиком і хоче знайти роботу за спеціальністю після того, коли молодша Ангеліна почне відвідувати школу. Тож ми розповіли жінці та її дітям про освітні можливості міста, про заходи, які можна відвідувати в офісі нашого фонду”, – говорить регіональний монітор БФ “Право на захист” Ігор Слотюк.

Також родина отримала гуманітарну допомогу від нашого фонду – засоби гігієни, подушки, ковдри та інші речі для облаштування побуту. Розказали й про те, як, за потреби, скористатися послугами психолога фонду. Ми бажаємо родині, щоб прихисток нарешті став для них комфортним місцем проживання!