Зробити пожертву
Укр / Eng
24.10.16

Вона – багатодітна мати-одиначка. Чоловік помер минулого року. Двоє старших синів шукають своє місце у житті десь у великому місті, а троє молодших живуть разом з матір’ю.

У 2014 році, коли село Славне опинилося під обстрілами, родина залишила свій дім і майже півроку жила у знайомих у різних селах.

Повернувшись у рідну оселю весною 2015 року, мати з дітьми знайшли свій будинок цілим, але значно постраждалим внаслідок обстрілів і повністю розграбованим. Родина хоча і залишилася у своєму будинку, але змушена була жити без побутових речей, одягу і грошей.

Наразі жінка не отримує соціальні виплати навіть по втраті чоловіка, бо не має коштів для того, щоб поїхати до міста Курахово та оформити картку Ощадбанку.

У селі Славне роботи немає.  Родина існує за ті невеликі кошти, які заробляють вісімнадцятирічний син та п’ятнадцятирічна дочка, працюючи у свинарнику, що розташований за 12 км у сусідньому селі.

Так багато нових речей родина не бачила вже давно: пральна машина, комплекти постільної білизни…

Але більше всіх раділа дворічна дівчинка, приміряючи свої нові чобітки.

«Ми втішаємося з того, що змогли хоча б трошки полегшити життя родини», – кажуть співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на захист».

Ми бажаємо всього найкращого членам цієї родини і щиро віримо, що вони зможуть подолати всі негаразди.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПЛ», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”4175,4174,4173″]