Зробити пожертву
Укр / Eng
14.11.16

Лариса Миколаївна* разом з онуком-інвалідом залишила свій будинок у с. Новогнатівка Волноваського району і  оселилася у с. Миколаївка  Донецької обл. Все їхнє майно залишилося у зруйнованому снарядом будинку. І хоча за оренду житла платити не потрібно, грошей родині ледь вистачає. Свої пенсії  родина майже повністю витрачає на ліки, комунальні послуги та харчі, тож економити доводиться на всьому.

Будинок, у якому живуть Лариса Миколаївна з онуком, старий и досить холодний. Крім того, не працює піч, тож ні на чому готувати їжу.

Співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на Захист» сподіваються, що передані  електропічка, два матраца та дві ковдри, дозволять родині себе почувати більш комфортно на новому місці.

 

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація та правова допомога ВПЛ», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*І’мя змінено.[/vc_column_text]

[/vc_column_text]