Зробити пожертву
Укр / Eng
20.07.22

Цього разу монітори Львівського регіонального офісу БФ “Право на захист” завітали до Трускавця та зустрілись із заступником міського голови Олександром Ткаченком, аби обговорити умови співпраці та надання допомоги вимушеним переселенцям, які залишаються у місті.

Допомагаємо переселенцям у Трускавецькій громаді

Під час візиту відвідали 3 найбільші МКП міста, де проживає понад 400 переселенців з усієї України. Це прихистки “Джерельний”, “Карпатські луки” та “Джерело”.

Завдяки співпраці в межах проєкту HelpAge International  вдалося надати прихисткам продуктові набори для тих родин, що потребують цього найбільше – це люди похилого віку, особи з інвалідністю, багатодітні родини. Запас продуктів (майже 38 кг!) у кожному боксі розрахований задовольнити харчові потреби людини на два місяці.

Трускавецька громада отримала вже 500 таких продуктових наборів для ВПО від Благодійного фонду “Право на захист”. Також наші спеціалісти надали юридичні консультації людям щодо виїзду за кордон, отримання соціальних виплат та довідки ВПО, поновлення документів тощо.

Допомагаємо переселенцям у Трускавецькій громаді

Дивитись відеосюжет від Трускавецької міської ради