Зробити пожертву
Укр / Eng
26.09.16

«Завдяки низці адвокаційних заходів на місцях монітори та юристи БФ «Право на захист» мають можливість допомогти людям, які опинилися заручниками обставин, що пов’язані, зокрема, з невідповідністю положень деяких підзаконних актів Закону України «Про забезпечення прав і свобод ВПО».

Так, з березня 2016 року багато внутрішньо переміщених особ перестали отримувати свої пенсії та адресну допомогу. Спочатку виплати зупинялися за списками СБУ щодо ВПО, далі через відсутність штампу міграційної служби на довідках ВПО, в решті-решт запроваджено комісії з питань призначення виплат ВПО та перевірки місць проживання ВПО.

Звертаючись до нас, зневірені люди покладаються тільки на допомогу юристів. Оббиваючи пороги держустанов, вони не отримували конкретних рекомендацій та відповідей, не знали, що їм робити далі, як жити, а головне – за які кошти.

Приємно зазначити, що після втручання співробітників БФ «Право на захист» переселенцям поновлюють виплати, тому що комісія з перевіркою приїздить у запланований час, наступного ж місяця ВПО додають до пенсійних списків на виплату та повертають всю заборгованість.

Звісно, нам приємно бачити результати нашої роботи та чути слова вдячності від тепер уже усміхнених переселенців», – Наталія Шевченко,  співробітник Слов’янського офісу БФ «Право на захист».[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”3911,3912″]