Зробити пожертву
Укр / Eng
03.06.16

Правозахисники закликали ВПО у разі припинення виплат звертатися до виконавчих органів державної влади із письмовою заявою з проханням призначити грошову адресну допомогу та пенсію.

У м. Новомосковськ Дніпропетровської області співробітники БФ «Право на захист» провели груповий семінар щодо припинення виплат адресної допомоги та пенсій внутрішньо переміщеним особам у зв’язку з відсутністю штампа ДМС на довідках ВПО.

В заході, який проходив в Новомосковській міськраді, прийняли участь переселенці , а також заступник мера, представники виконавчих органів державної влади УПСЗН та УПФУ.

Як зазначив Сергій Чаговець, керівник Дніпропетровського офісу проекту «Адвокація та правова допомога внутрішньо переміщеним особам», який реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців, окрім обговорення масової проблеми призупинення виплат ВПО у м. Новомосковськ на зустрічі піднімалися питання щодо отримання земельних ділянок та тимчасового житла у відновленому гуртожитку, отримання гуманітарної та адресної допомоги від партнерів БФ «Право на захист», а також необхідності об’єднання ВПО до недержавної громадської організації для більш ефективної взаємодії з органами місцевої влади, захисту своїх прав, інтеграції з місцевими мешканцями та залучення у громадське життя міста.

Окрім того, співробітники проекту – менеджер бази даних Мирослава Сущенко, юрисконсульти Алексій Капінус та Ольга Меркулова, консультанти із суспільно-політичних питань Катерина Гайтан та Євгеній Нізельнік – розповіли про основні напрями діяльності проекту та окреслили основні проблеми, з якими щоденно стикаються ВПО.

Також правозахисники закликали переселенців у разі припинення виплат звертатися до виконавчих органів державної влади із письмовою заявою з проханням призначити грошову адресну допомогу та пенсію. ВПО отримали шаблони таких заяв. За наявності письмової відмови означену проблему можна буде вирішувати у судовому порядку.

[/vc_column_text]

[/vc_column_text]