Зробити пожертву
Укр / Eng
24.01.18

Багатодітна родина В. мешкає у смт. Ольгінка Волноваського району поблизу лінії зіткнення. Опалення у орендованому будинку пічне, кран із водою знаходиться у дворі. Живе родина переважно за рахунок соціальних виплат та грошей, які отримує батько, підробляючи на маслобойні.

Грошей на проживання катастрофічно не вистачає: родина бере часто харчові продукти у борг, а щоб зігріти будинок взимку, збирає дрова.

Однією з проблем великої сім’ї є нестача спальних місць. Батьки сплять на підлозі на матраці, а ліжко, на якому спить старший син, зроблене батьком самостійно.

Співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на захист»  привезли родині двоярусне ліжко та два матраци. Але допомогу приймали тільки діти. Як виявилося, ситуація у родині погіршилася: у матері виявили туберкульоз і вона знаходилася на лікуванні у Маріуполі. Діти також пройшли обстеження і, на щастя, хворобу у них не виявлено.

Ми щиро бажаємо багатодітній матері скорішого одужання і сподіваємося, що нам вдалося хоча б трішки покращити життя трьох маленьких дітлахів.

Ми звертаємося до всіх небайдужих людей: якщо ви бажаєте підтримати цю багатодітну родину, за додатковою інформацією зверніться до БФ «Право на захист» за телефонами, вказаними нижче:

+38 (098) 597 64 72
+38 (099) 507 50 90
+38 (063) 496 80 88

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація, захист та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.