Зробити пожертву
Укр / Eng
01.02.18

У невеличкому селі Іванград Бахмутського району мешкає менш ніж 200 людей. Лариса перемістилася сюди із Горлівки разом з батьками та маленькою донечкою.

Чоловік Лариси* вирішив залишитися у Горлівці та розірвав усякі стосунки з дружиною та донькою.

Життя на новому місті родина розпочала у старенькому будинку, який  надали родичі. У будинку відсутнє водопостачання, тож воду доводиться набирати у колонці загального користування, де вода буває тільки у нічний час. Зрозуміло, що набрану за ніч воду, яка потім буде використана для приготування їжі та господарських потреб, необхідно у чомусь зберігати, тож родині були вкрай необхідні великі ємності.

У маленькому селі немає ні магазинів, ні аптеки. Для того, щоб придбати навіть щось незначне, Ларисі необхідно їхати до міста. Співробітники Слов’янського офісу  БФ “Право на захист”, познайомившись з жінкою під час регулярного моніторингу, вивчили потреби родини та передали Ларисі велосипед.

За словами жінки, зараз вона  може у будь-який час добратися до м. Бахмут та с. Опитне, де є магазини, лікарня та аптека. До того ж, маленька донька може їздити разом з мамою. До  того ж, тепер вся родина  заощаджує кошти на та час на те, щоб за необхідності добратися до міста.

А передані ємності для води надали можливість родині завжди мати необхідний запас води. Також, за словами жінки, стало набагато легше привозити додому набрану воду.

Тож іноді самі прості речі здатні полегшити життя та покращити комфорт родини-ВПО, що розпочинає нове життя на новому місті.

Допомога надана в рамках проекту «Адвокація, захист та правова допомога ВПО», що реалізується БФ «Право на захист» за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Допомога надається найбільш вразливим ВПО та особам, постраждалим від конфлікту, виявленим співробітниками Проекту під час моніторингу.

*Ім’я змінене[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5891,5919″]