Зробити пожертву
Укр / Eng
01.08.16

До моніторів БФ «Право на захист» звернулись мешканці модульного містечка м. Нікополь: в липні деяким пенсіонерам було призупинено виплати пенсій. Причина – лист обласного УПФУ.

Ситуація нагадує нещодавню верифікацію, адже всі ВПО, яким призупинено виплати пенсії, мають довідку дійсну до вересня/жовтня і жоден з них нікуди не виїжджав. Співробітники Дніпровського офісу БФ «Право на захист» звернулись за роз’ясненням до Нікопольського УПФУ. Начальник відділу з питань призначень та перерахувань пенсій повідомила, що наприкінці червня (24.06.2016) вони отримали з Обласного УПФУ лист із помітками навпроти прізвищ ВПО: «93» – подовжити або «94» – призупинити. Оскільки це був останній день призначення виплат і ПФ не мав часу на перевірку даних, то всім ВПО з відміткою «94» було призупинено виплати та подано списки на комісію до УПСЗН для подальшого з’ясування обставин призупинення пенсійних виплат.  В УПФУ вважають, що така ситуація виникла у зв’язку з недосконалою базою обміну інформацією між УПСЗН та УПФУ.  В свою чергу, заступник начальника УПСЗН не розуміє, яким чином ВПО, якій довідку було подовжено ще в квітні, міг потрапити до даного списку, адже протягом всіх місяців, до червня включно, виплати надходили.

Співробітники Дніпровського офісу БФ «Право на захист» підчас особистої зустрічі із начальником УПФУ м. Нікополя домоглися відновлення виплат пенсії для чотирьох ВПО із шести, які потрапили до списку.