Зробити пожертву
Укр / Eng
22.11.22

14 вересня 2022 року Парламентом було зареєстровано поданий Кабінетом Міністрів України Проєкт Закону про Державний бюджет України на 2023 рік, реєстр. № 8000. На початку жовтня його було прийнято за основу, після чого почалось доопрацювання законопроєкту.
31 жовтня Уряд схвалив відповідний законопроєкт до другого читання, а вже 03 листопада 2022 року Верховною Радою України було прийнято Закон України «Про Державний бюджет України на 2023 рік». Наразі він очікує на підпис Президента та подальше офіційне оприлюднення, після чого Закон має набрати чинності з 01 січня 2023 року.

У той же час, аналіз першої редакції законопроєкту та його редакції до другого читання, поданих Кабінетом Міністрів України, вже дозволяє зробити певні висновки щодо того, на що українці зможуть розраховувати наступного року.
Оскільки в умовах воєнного стану на бюджет держави покладається багато сподівань, спеціалістами БФ «Право на захист» було проаналізовано його основні показники та умови, які Державний бюджет на 2023 рік пропонує для вирішення соціальних та житлових питань внутрішньо переміщених осіб та інших постраждалих від збройної агресії.