Зробити пожертву
Укр / Eng
04.01.19

Допомога Тетяни Воробйової, монітора Маріупольського регіонального офісу БФ «Право на захист» найчастіше потрібна переселенцям:

“Історії моїх підопічних, з одного боку, мають багато спільного, а з іншого, кожна історія – унікальна. Розповім про сім’ю переселенців з Донецька. Їх вимушений переїзд в Кирилівку кілька років тому збігся з іншою трагедією. 11-річний хлопчик, якого виховують мама з бабусею, раніше був звичайною дитиною і ходив у садок. Але одного дня отримав травму, після чого стан його здоров’я різко погіршився. Дитині поставили діагноз ДЦП, – нині хлопчик не ходить і не розмовляє.

Мама змушена перебувати з сином щосекунди: дитина потребує постійного догляду і уваги. Працювати жінка не може. Нелегку місію із забезпечення сім’ї взяла на себе бабуся. Через скрутне становище родини, жінка похилого віку була згодна братися за будь-яку чорнову роботу. Аби мати можливість оплачувати наймане житло, вечорами вона мила підлогу в школі.

Завдяки зусиллям представників БФ «Право на захист» нам вдається допомогти багатьом людям. На жаль, деякі часто бувають демотивовані, бо звикли розраховувати тільки на себе. От і жінки намагалися долати негаразди власними силами, не просили ні в кого ні допомоги, ні захисту, підтримували одна одну.

Родині потрібні були гроші на реабілітацію хлопчика, а їм не вистачало навіть на побутові потреби… Поспілкувавшись, вдалося переконати матір да доньку в тому, що вони мають законне право на отримання фінансової допомоги. Тож, насамперед ми звернулися до УСЗН Волноваського району, а трохи пізніше склали звернення і в інші інстанції. Завдяки наполегливості та постійному контролю вдалося отримати адресну допомогу. Зрештою, ми отримали лише позитивні відповіді звідусіль.

Щиро бажаю, аби життя цієї сім’ї з часом налагодилося. Хочу звернутися до всіх, хто потребує допомоги та захисту: ми завжди допоможемо відстояти ваші законні права. Вірте у можливість та не нехтуйте нею.”[/vc_column_text]

[/vc_column_text]