Зробити пожертву
Укр / Eng
05.07.18

«Фінансовий план організації має бути в кожній неурядовій організації, яка хоче системно працювати та досягати своїх стратегічних цілей», – зазначила тренер Оксана Івасів, під час тренінгу «Фінансовий менеджмент для НУО», що проходить 4-5 липня у м. Київ.

Учасники тренінгу, представники неурядових організації 5 областей сходу України,  протягом двох днів навчаються складати фінансові плани організацій, проектів, заходів, розглядають бюджет та принципи його формування, як не заплутатись у світі КВЕДів, призначень платежів.

«Сьогодні ми мали нагоду спланувати кампанії по пошуку ресурсів для здійснення заходів, обговорювали, яким саме має бути фінансовий менеджер, – розповіла менеджер проекту Світлана Ткаченко «Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб». –  В результаті  отримали ось такий веселий портрет!».

А у вашій організації фінансовий менеджер чоловік чи жінка?

Тренінг проводиться в рамках проекту «Підвищення Спроможності Груп Внутрішньо Переміщених Осіб» у рамках статутної та проектної діяльності БФ «Право на Захист» за підтримки Національного фонду підтримки демократії (NED). Даний проект включає в себе посилення громадських організацій завдяки профільним практичним тренінгам, надання міні-грантової підтримки та подальшого менторства організацій-переможців конкурсу міні-грантів.[boc_img_gallery columns=”2″ image_ids=”7741,7742″]