Зробити пожертву
Укр / Eng
24.05.18

У першій половині дня на  КПВВ «Мар’їнка» тричі викликали швидку допомогу, повідомляють монітори БФ «Право на захист».

Орієнтовно о 10 годині ранку до медиків майже одночасно звернулися троє людей, які прямували з боку неконтрольованої Урядом України території.

Лікарі із Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова (ПДМШ) надали першу медичну допомогу та викликали швидку.

Наразі всіх трьох людей доправлено до лікарні міста Курахове: чоловіка 1948 року народження з підозрою на гостре порушення мозкового кровообігу, жінку 1948 року народження з підозрою на перелом кульшового суглоба та жінку 1946 року народження з підозрою на постінфарктний кардіосклероз.

Також, за словами моніторів, протягом дня до лікарів з ПДМШ неодноразово зверталися люди, яким під час перетину лінії зіткнення через КПВВ стало зле (гіпертонія, тепловий удар та ін).

БФ «Право на захист» закликає: якщо ви маєте намір найближчим часом здійснити поїздку, заздалегідь подбайте про вміст персональної аптечки. Насамперед покладіть засоби для лікування ваших хронічних захворювань. Якщо страждаєте від серцевої недостатності чи алергії – додайте в аптечку необхідні препарати, які можете безпечно використовуватит й у жодному разі не давайте нікому свої ліки!

Пам’ятайте, сонячні промені у поєднанні з високою температурою повітря можуть значно погіршити стан здоров’я людей, які мають серцево-судинні захворювання, а також викликати тепловий або сонячний удар.

А ми щиро бажаємо, щоб аптечка не знадобилася ні вам, ні оточуючим![boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6223,6246″]