Зробити пожертву
Укр / Eng
20.04.18

За інформацією моніторів БФ «Право на захист»  сьогодні на КПВВ «Мар’їнка» двічі виїжджала швидка допомога.

Близько 10  години ранку у чоловіка 1954 року народження стався епілептичний припадок.

З’ясувалося, що чоловік перетинав лінію зіткнення без супроводжуючих, тож після того, як йому стало краще й він нарешті зміг говорити, виявилося, що чоловік не може пригадати,  куди саме він прямував.

Близько 11:30 швидку викликали  знову. Чоловік 1946 року народження, який прямував з боку НКУУТ, раптово втратив свідомість.

В обох випадках лікарі із Першого добровольчого мобільного шпиталю ім. Пирогова надали першу медичну допомогу та викликали швидку.

Наразі обох чоловіків доправлено до лікарні міста Курахове.

БФ «Право на захист» вважає за необхідне нагадати: якщо комусь стало зле з боку в’їзду на КПВВ, обов’язково сповістить про це співробітників Державної прикордонної служби України (ДПСУ), які знаходяться біля шлагбаума. Вони, використовуючи засоби зв’язку, оперативно викличуть медиків.

Також можна самостійно звернутися до намету ДСНС, де співробітники дадуть вам можливість перепочити, а в той час викличуть бригаду медиків.

Головне, не затягувати із запитом на медичну допомогу: потрібно повідомити співробітникам КПВВ та оточуючим вас у черзі людям про погіршення самопочуття та відвідати модуль медиків якомога швидше.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6116,6142″]