Зробити пожертву
Укр / Eng
27.07.18

Команда БФ «Право на захист»: юрист Володимир Орехов і монітор Олексій Істомін разом із фахівцями Бахмутського міського центру зайнятості провели юридичну сесію «Легальна зайнятість населення».

У заході взяли участь 14 осіб. Вони обговорили найпроблемніші питання щодо влаштування на роботу. Люди скаржилися на дискримінацію за віком. Один чоловік розповів, що вже кілька разів отримував відмову під час працевлаштування саме через вік. Спеціалісти БФ «Право на Захист» поінформували, як відстоювати свої права, розповіли, чому не слід погоджуватися на неофіційне працевлаштування та що робити, якщо виникає підозра щодо неповного оформлення.

«Консультація запам’яталася обговоренням кількох гострих запитань, пов’язаних із влаштуванням на роботу. Але ми помітили, що значна кількість присутніх не готова до активного пошуку праці. Люди чекають, коли робочі місця з’являться за місцем їхнього проживання, а тому інколи виникає спокуса погодитися на неофіційне працевлаштування», — розповів Володимир Орехов.