Зробити пожертву
Укр / Eng
21.07.17

19 липня у смт. Кегичівка Харківської області працівники БФ «Право на захист» – адвокат Оксана Желанова та монітор Ольга Родіонова – спільно з позаштатним радником Мінсоцполітики по Харківській та Луганській областях Ольгою Аверіною провели зустріч у форматі круглого столу, у якій взяли участь представники районної державної адміністрації, УВКБ ООН, місцевих УСЗН та УПФУ, місцевої служби зайнятості, бюро надання БВПД та представники інших держструктур, які орієнтовані на вирішення проблем ВПО та їхню інтеграцію до приймаючої громади.

Метою заходу було детально та всебічно обговорити оголошену тему – «Зміни до порядку надання щомісячної адресної допомоги ВПО та особливості їх застосування на практиці» – та узгодити єдині механізми вирішення проблем, які виникають в процесі реалізації переселенцями своїх прав на отримання щомісячної адресної допомоги.

В ході зустрічі учасники з’ясували проблеми, які потенційно випливають з оновленого законодавства щодо надання щомісячної адресної допомоги ВПО, проаналізували ситуацію в районі та оцінили рівень співпраці між державними органами та громадськими організаціями, зокрема – БФ «Право на захист»,  УВКБ ООН та позаштатним радником Мінсоцполітики.

В результаті зустрічі було вироблено спільну позицію та досягнуто  домовленості про співпрацю шляхом надання працівниками БФ «Право на захист» та позаштатним радником Мінсоцполітики консультаційної допомоги у спірних питаннях.

По закінченні круглого столу працівники БФ «Право на захист», УВКБ та Позаштатний радник Мінсоцполітики провели інформаційно-правову зустріч з ВПО у с. Слобожанське Кегичівського району в приміщенні місцевої школи. Під час зустрічі обговорювались питання призначення та перерахунку пенсії, порядок отримання паспорту особою та вік, з якого документ можна отримати, порядок перетину лінії розмежування неповнолітніми тощо. ВПО отримали юридичні консультації, а також – позитивні емоції у ході неформального спілкування.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5033,5038″]