Зробити пожертву
Укр / Eng
06.06.18

БФ «Право на захист» розпочинає співпрацю з  київськими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги для покращення надання правової допомоги ВПО.

Представники Київського офісу БФ «Право на захист» адвокат Герман Петров та юрист Дар’я Заярна провели робочу зустріч із директорами київських місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Під час зустрічі було обговорено основні проблеми правового захисту внутрішньо переміщених та постраждалих від конфлікту осіб, які мешкають у Києві, та можливості їхнього вирішення.

«Сьогодні відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» кожній внутрішньо переміщеній особі гарантується право на безоплатну вторинну правову допомогу від держави, – зазначила Дар’я Заярна. – Таку допомогу переселенець може отримати у найближчому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги за місцем фактичного проживання, що підтверджується довідкою про взяття на облік ВПО. Однак вирішення питань правового захисту переселенців та осіб, які постраждали від конфлікту, має свою специфіку та потребує спеціальних знань та досвіду».

З огляду на успішну практику ведення досудових та судових справ спеціалістами БФ «Право на захист» в контексті внутрішнього переміщення, учасниками зустрічі було досягнуто згоди щодо подальшої співпраці та підписано відповідний меморандум, який передбачає проведення спільних правових сесій для ВПО, організацію семінарів та тренінгів для адвокатів системи безоплатної правової допомоги, які представляють інтереси ВПО у судах Києва, зокрема, у справах про поновлення соціальних виплат та пенсії.

Нагадаємо, по безоплатну юридичну допомогу у Києві звертайтеся за адресою:

м. Київ,
вул. Щекавицька, 30/39, оф. 319

+38 (099) 507 50 90
+38 (094) 905 6764
+38 (098) 597 64 72
+38 (063) 496 80 88

пн – пт з 9:00 до 18:00

Фото Київський міський центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги [boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6256,6270″]