Зробити пожертву
Укр / Eng
22.10.18

Минулого тижня БФ «Право на захист» провів два тренінги «Практичні аспекти забезпечення прав внутрішньо переміщених осіб» для співробітників органів соціального захисту та пенсійного забезпечення, які працюють у Києві та Київській області.

Заходи відбулися за підтримки Агентства ООН у справах біженців (UNHCR).

Олена Кучер, старший помічник з правових питань Агентства ООН у справах біженців, розповіла учасникам про міжнародні стандарти захисту та допомоги внутрішньо переміщеним особам, а також про діяльність Агентства ООН у справах біженців.

Про спірні питання, пов’язані із застосуванням чинного законодавства, присутнім розповіли молодший стратегічний юрист БФ «Право на захист» Ганна Букрєєва та керівник Київського офісу БФ «Право на захист», юрист Дар’я Лисенко.

Учасники заходів мали можливість на практичних кейсах розглянути спірні питання, які виникають під час призначення соціальних виплат, та ознайомитися зі справами, що є наразі в провадженні юридичної команди БФ «Право на захист». Особливу увагу було приділено зразковій справі  щодо відновлення виплати пенсії пенсіонерці-ВПО та наслідкам її ухвалення.

Також було проаналізовано постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 4 липня 2018 року  у справі 826/12123/16.

Ганна Букрєєва та Дар’я Лисенко провели з учасниками дискусію стосовно роботи зі списками ДПСУ, отриманими з системи «Аркан», які містять дані щодо перетину ВПО лінії зіткнення.

Наприкінці заходів учасники дискутували щодо новел Цивільного та Адміністративного процесуальних кодексів України, обмінювалися практичним досвідом роботи у зазначеній сфері, а також отримали сертифікати.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”6725,6744,6745″]