Зробити пожертву
Укр / Eng
18.12.17

Співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на захист» провели тренінг «Виплата пенсії внутрішньо переміщеним особам: проблемні питання» для представників Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Під час тренінгу адвокат Сергій Галемський та юрист Дар’я Заярна розповіли присутнім про актуальні проблеми пенсійного забезпечення внутрішньо переміщених осіб та осіб, які відмовилися від довідки про взяття на облік ВПО у зв’язку з реєстрацією місця проживання на підконтрольній уряду України території, та успішні практики їхнього вирішення в позасудовому та судовому порядку.

Учасники заходу обговорили особливості дій адвоката під час розгляду у суді різних категорій пенсійних справ, як-то призначення пенсії за віком на пільгових умовах, поновлення виплати пенсії, припиненої відповідно до норм Постанови Кабінету Міністрів України від 08.06.2016 № 365 тощо.

Також увагу було приділено питанням отримання компенсації за пошкоджене/зруйноване житло, призначення та поновлення соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам, отримання довідок про взяття на облік ВПО.

По завершенню семінару представники  БФ «Право на захист» та Бердянського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги підписали меморандум про співпрацю.[boc_img_gallery fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5738,5762,5763″]