Зробити пожертву
Укр / Eng
14.07.17

Співробітники БФ «Право на захист» та Радник Мінсоцполітики у Харківській та Луганській областях провели тренінг для працівників Центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги на тему «Захист прав ВПО: призначення всіх видів соціальних виплат ВПО».

Віра Туру, юрист БФ «Право на захист», розповіла про особливості призначення та виплати щомісячної адресної допомоги на проживання, в т.ч. на оплату житлово-комунальних послуг та одноразової грошової допомоги, передбаченої Постановою КМУ № 535.

Про особливості призначення інших соціальних виплат розповіла юрист БФ «Право на захист» Олена Приходько.

Адвокат БФ «Право на захист» Оксана Желанова висвітлила непросту тему пенсійного забезпечення ВПО.

Після доповідей була робота в групах над такими тематичними кейсами: юридична допомога в разі необхідності поновлення припиненої адресної допомоги; юридична допомога в разі неотримання/недоотимання соціальної допомоги іншого виду; юридична допомога в разі припинення виплати пенсії.

«Судячи по відгукам, цей тренінг та відкрита дискусія між представниками центрів надання БВПД, НУО та представниками органів влади та місцевого самоврядування за координуванням Радника Мінсоцполітики Ольги Аверіної, були дуже корисними для усіх учасників. – підвела підсумок заходу Любов Бутенко, керівник Харківського офісу БФ «Право на захист». – Ми розглянули типові кейси та виробили конкретні рекомендації для полегшення доступу ВПО до отримання всіх видів соціальної допомоги».[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5007,5016″]