Зробити пожертву
Укр / Eng
13.12.17

Співробітники Маріупольського офісу БФ «Право на захист» провели тренінг для представників Маріупольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В основу тренінгу були покладені питання пенсійного забезпечення ВПО та осіб, які відмовилися від довідки про взяття на облік ВПО у зв’язку з реєстрацією місця проживання на підконтрольній уряду України території.

Під час тренінгу юристи Маріупольського офісу БФ «Право на захист» Яніна Ребенкова та Дар’я Заярна приділили увагу національній та міжнародній практиці захисту прав особи на своєчасне отримання пенсії, в тому числі пенсії за віком на пільгових умовах; особливостям дій правозахисників під час розгляду різних категорій справ у суді; виконанні судових рішень тощо.

Учасники заходу обговорили питання реалізації програми «Доступне житло» на території Донецької області, проблеми у здійсненні нотаріусами України окремих нотаріальних дій, процедуру встановлення особи під час обміну ВПО паспорта громадянина України, вклеювання фотографії до паспорта тощо.[boc_img_gallery columns=”2″ fixed_size=”yes” img_hover_effect=”2″ image_ids=”5741,5739″]