Зробити пожертву
Укр / Eng
27.06.18

Відбулася робоча зустріч юриста Київського офісу БФ «Право на захист» Дар’ї Заярної з директором Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Оксаною Сірик та керівництвом Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Київській області в особі директора Віктора Кіккаса та його заступника Олександра Дегтяря.

Учасники обговорили ключові питання взаємодії щодо реалізації права внутрішньо переміщених та постраждалих від конфлікту осіб на якісну безоплатну правову допомогу та доступ до правосуддя. Також сторони обмінялися досвідом ведення окремих категорій досудових та судових справ.

Підсумком зустрічі стало підписання Меморандуму про співпрацю між БФ «Право на захист» таРегіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Київській області. Документ, крім іншого, передбачає здійснення спільного консультування ВПО на території центрів, проведення навчальних тренінгів та семінарів для адвокатів та спеціалістів системи безоплатної правової допомоги, що працюють у Київській області.